Koning voor een dag

workshop
Discipline
Audiovisuele kunsten
Leeftijd
6-9
9-12
Duur
dagdeel (2-3u)
min. 2u max 3u
Deelnemers
Max. 15 deelnemers
Prijs

Erkend jeugdwerk

  • • 1 dd = €168 per dd
  • • 2 dd = €162 per dd
  • • +3 dd = €156 per dd

 

Niet-jeugdwerk

  • • 1 dd = €192 per dd
  • • 2 dd = €169 per dd
  • • +3 dd = €156 per dd

 

dagdeel = dd

Materiaalprijs

€51 per dag

Een koning in volle wapenuitrusting of zittend op zijn troon. Trots uitkijkend over zijn koninkrijk of elegant rustend op zijn zetel. We fotograferen gekke staatsieportretten en creëren hiervoor een aangepast decor, alles met recyclagematerialen. Ook stillevens en dieren kunnen op de foto, vorstelijk natuurlijk. Voor onze bizarre portretfoto’s laten we ons inspireren door het werk van Thorsten Brinkmann. De kunstenaar gebruikt de meest gekke afvalmaterialen en kledingstukken. Hij speelt leentje buur bij oude meesters als Velasquez en Van Dijck, voegt een mooie achtergrond toe en kijk, iedereen staat op de foto als een maffe koning! Wat staat er nog in zijn paleis? Wie leeft hier nog … ook stillevens en dieren kunnen op de foto.

Zij gingen je voor

De samenwerking met Mooss was er eentje dat ik niet snel zal vergeten. Ik kwam als danser/choreograaf terecht in een gekke bende van uiterst aangename creatievelingen. Bij Mooss delen ze vanuit enorme passie voor hun vak. Ik hoop deze lieve mensen snel opnieuw te mogen omarmen.

Lore BorremansArtistic Director Amok

Wat ik zo fijn vind bij Mooss is dat het vooral gaat om het creatieve proces zonder de kinderen onder druk te zetten om te presteren. Samen gaan we op ontdekking, een echt theateravontuur!

Trine Thielengastdocent

Als je geluk hebt vloeien werk en plezier soms in elkaar over…

Barbara Ericxgastdocent

De mooiste doelgroep om mee te werken zijn kinderen. Wanneer ik les geef, raak ik altijd weer geïnspireerd door hun enthousiasme, fantasie en onbevangenheid.

Marjolein Verhoevengastdocent
Marjon

Tijdens workshops probeer ik vooral mijn goesting en plezier voor kunst door te geven.

Marjon Vanheckegastdocent

Muziek geneest wonden. (...) Kunst geneest wonden. Met name de liefde heelt wonden!’ is een citaat van de Duitse schrijver Günter Grass. Ook ik geloof hier sterk in. Het is steeds leuk om te zien hoe kinderen, jongeren of volwassenen open bloeien tijdens de beeldende activiteiten van Mooss. Daar doe ik het voor.

Sarah Zollmarschgastdocent beeld