Cursus hoofdanimator (erkend door de Vlaamse Overheid)
Tijdens de opleiding ‘artistieke hoofdanimator’ maak je actief kennis met verschillende artistieke disciplines.
Mooss heeft samen met alle collega’s altijd veel energie gestoken in de methodische onderbouw van de werking. Onze vormingen hebben als doel onze inzichten op een actieve manier over te brengen aan begeleiders en leerkrachten. De meeste zijn voor alle begeleiders geschikt.
Tijdens de opleiding ‘artistieke hoofdanimator’ maak je actief kennis met verschillende artistieke disciplines.
Cursus tot animator in het jeugdwerk
Na afloop van de vorming beschik je over heldere kaders om kunst- en erfgoededucatieve activiteiten op te bouwen en te evalueren, en over de nodige inzichten om te reflecteren over jouw werking op dat vlak.
Allerlei factoren (planning, persoonlijke trajecten, locatie …) maken het niet altijd makkelijk om een muzische stage te organiseren in een verblijfscentrum of op de campus. Mooss kan daarom ook een lessenreeks ontwikkelen, waarin dezelfde (of andere) doelen aan bod komen.
In deze vorming onderzoeken we hoe schilderervaringen op een verrassende manier met anderen te delen.
Werken met een groep aan een toonmoment verloopt niet altijd even vlot en het risico op een klassiek patroon van sketches en andere clichés is groot. Wat bepaal je zelf? Wat bepaalt je groep? En hoe zorg je binnen een korte tijd voor een vernieuwend spektakel dat zowel voor je groep als voor jou (en het publiek) verrassend is? We bekijken en analyseren de manier waarop Mooss werkt aan toonmomenten en voegen dit bij jullie expertise en specifieke situatie. Samen zoeken we naar een methode waarbij werken aan toonmomenten van begin tot eind een feest wordt voor de hele groep, met inspraak op maat.
Mooss werkt ook kunstactiviteiten op maat uit. Contacteer ons.